Děti

Tato stránka je určena výhradně dětem! 

                         

 

Ahoj,

asi tě sem přivedla nějaká starost. Může to být problém ve škole, s kamarády, možná si nerozumíš s rodiči nebo se rodiče často hádají. Děti ke mně taky chodí, když je bolí hlava, břicho, nechce se jim jíst nebo mívají špatné sny. Někoho trápí to, že je celý den na počítači nebo se pere s dětmi a nemůže přestat.

 

Při prvním setkání se spolu seznámíme a řekneme si společně s tvým rodičem, co tě trápí. Když budeš souhlasit, chvilku budeme také sami, zatímco máma nebo táta budou čekat v čekárně. Pokud se ti nebude chtít mluvit, mám ve své pracovně pískoviště a plno malých figurek – panáčků a zvířat, které si můžeš do písku postavit. Jinak si taky můžeme kreslit nebo něco modelovat.

 

 Kamarádi Vincek a Vrtulák: přečti si zde

 

 

Co se od tebe dozvím, bude soukromé a neprozradím nikomu bez tvého svolení. Může ale nastat chvíle, kdy určitou informaci musím předat dál. Takovou situaci s tebou předem projednám, jak a kdy se o to podělím s jinými lidmi. Jestli se uvidíme znovu, to záleží na tobě a na tvém rodiči. Někdy stačí jedno setkání, někdy je jich potřeba víc.

Těším se na tebe!

 

 

 

Nechce se ti přijít?

Můžeš mně napsat na facebook nebo zavolat na Linku bezpečí www.linkabezpeci. tel: 116 111.